Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exedoc

    senior tag

    válasz genlog #75 üzenetére

    Erre reagáltam:
    "Egyetértek. Ezeknek már a hazaszeretet üldözendő, persze a hazaszerető az, aki az agresszor. A baloldal mindig ilyen volt, lényege a rombolás."

    Én nem beszéltem baloldalról amíg ezt nem írtad, illetve előtted nem írták. Nem is tudom, hogy jött ide, én a jelenlegi kormányt kritizáltam, ami jobboldali. Mélységesen elítélem ami jelenleg folyik, és ez független a politikai hovatartozásomtól, és nézeteimtől. És az, hogy erre ráragasztják, hogy ez jobboldali kereszténydemokrata kormányzás, az meg egyenesen okádék, körül kell nézni más fejlett országokban, hogy néz ki egy jobboldali kormányzás. Az, hogy bánt, és foglalkoztat ami a hazámban folyik, szerintem ettől jobban semmi nem tükrözi a hazaszeretetet, hiszen egészében látom ami történik, és az milyen hatással van az emberekre a környezetemben, ismerősi körben élőkre. Mindenki tudta, mikor meg lettek választva, hogy a tűzhöz közel állnak és megtömik a zsebüket. Ne legyünk álszentek talán én is megcsináltam volna. Viszont ők átestek a ló túloldalára, és semmi sem elég, még több kell, pedig azt hittem ha már tele vannak végre folglalkoznak majd gazdaságpolitikával, olyan dolgokkal ami mindenkit érint. Évek óta várok erre, de nem történik meg, és nem is fog soha.
    Az meg nem magyarázat, hogy azé' ilyen szar a helyzet mer' a Soros meg a köcsög unijó. Ezt egyék meg a nyugdíjasok a köztévében, meg a rádióban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák