Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz genlog #64 üzenetére

    A kérdés helyes, csak rosszul válaszolod meg.

    Mihez kötődök? Asszonykámhoz, a 2 kutyushoz, meg a pár barátomhoz.
    Semmihez nem akarok kötődni ami megosztja az embereket A nacionalizmus pont erre lett kitalálva, valmi aki segít külső ellenség képet generálni.

    Milliószor fontosabb kötődési pontok vannak az életben, mintsem egy szájba rágott űrkitöltő birka terelő maszlag.

    Tudod a gyengék kiváltsága a birka ösztön. Mindig tartózni kell valahová, hogy a belső bizonytalanságot el tudja nyomni. A nyáj megerősítést ad, és védelmet.

    Vannak olyanok mint én, nincs szükségem külső elfogadásra/megerősítésre másoktól.

    A jövőnket a jelenünk határozza mEg a múltból még már tanultam eleget, de látom sokan nem.

    Alantas öröm?

    Az hogy szádba adott dogmákkal ítélkezel mások felett? Erre gondoltál? :R

    Majd ha lesz 1 darab egyedi gondolatod akkor jelentkezz, addig is csináld amit eddig, mert abban jó vagy.

    A haza szeretetnek semmi köze ahhoz amit csináltok, azt úgy hívják önigazolás.

    Pozitiv hagyomány melyikre gondolsz, össznépi lopás, szomszéd kutyájának megmérgezése, mindenkit ott lapátolunk át ahol tudunk, ha megdöglik a tehenem akkor a szomszédé is dögöljön meg.... valamit kifelejtettem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák