Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KerryVTR

    tag

    válasz agy73p #405 üzenetére

    Nem fogsz tudni visszaállni sajnos. Nincs választás! Illetve annyi, hogy kell a "szolgáltatás" vagy sem...ennyi!

    Mikor nekem bekötötték, akkor eszembe sem jutott volna a smart box, de az ügyfélszolgálatos mondta, hogy próbáljuk ki, és ha nem tetszik, akkor kicserélik. Ő természetesen már akkor tudta, hogy nem lesz ilyen lehetőség.
    Majd bekötötték, megállapítottam, hogy egy fostartály az egész, és felhívtam kb. két napon belül, hogy köszi, de a másikat kérem. Mondták, hogy nincs ilyen lehetőség, és nem is volt. Azt sem értették, miért ajánlotta a másik kollégájuk.
    Két beltérink van, de csak egy van használatban, mert ez így számomra használhatatlan.
    Ha csak én lennék a házban, akkor lemondanám azonnal, rituálisan felgyújtanám az egészet. De így sajnos nem tudom. :((
    Igaz, hogy ami megy a tv-ben, az minőségileg nulla. Eddig se nagyon néztem...
    Minden esetre szépen nyugodtan elmondtam nekik, hogy ez milyen korrekt és gusztustalan dolog a részükről. Meghallgattak, és elköszöntem. Kapják be! :W

    Szerintem 100 emberből 95 elégedetlen ezzel az egésszel, és mégis lesz@rják.
    A youtube csatornájukon is folyamatosan kapják ezzel kapcsolatban a kommenteket, amire megy a sablon válasz... "folyamatosan dolgoznak a blablabla...". Semmi látható nem történik, még ha így is van!

Új hozzászólás Aktív témák