Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dabadab #150 üzenetére

    Igen, az csak film, de a szitu hasonló - s máris van egy újabb eszköz, hogy kiderítsük ki az igazságot KEYLOGGER nélkül. :DDD

    "Amit itt a topikban látok, az a nagyon éretlen viselkedés, nulla önismeret és az ehhez automatikusan járó önfelmentés meg a kapcsolaton belüli kommunikáció csődje." - Ezzel egyetértek. Fiatalság, bolondság :D :B

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

  • Timer

    veterán

    válasz dabadab #150 üzenetére

    "Amit itt a topikban látok, az a nagyon éretlen viselkedés, nulla önismeret, bármiféle működő kapcsolati stratégiák hiánya és az ehhez automatikusan járó önfelmentés."

    Azért ez így elég erős vélemény, ráadásul tipikus megnyilvánulás azok részéről, akiket még nem vert át a párjuk (vagy csak nem tudnak róla, ugye.). A "velem nem történhet ilyen", "én ura vagyok a helyzetnek", "mások balfaszok, azért csalják meg őket", stb. vélekedés épphogy nem az érettségre vall, ha már szóba hoztad.

    Azt szoktam mondani, a saját, és jó néhány ismerősöm kárán és a rájuk adott reakciókon okulva: a hűség / hűtlenség ténye nem rajtad múlik. Könnyű olyan pár mellett kapcsolati stratégiákról beszélgetni, aki nem válik idővel sunyivá, és nem ver át. Könnyű olyan emberrel kommunikálni, aki akár saját kárára is őszinte. Könnyű olyan emberbe bizalmat táplálni, aki nem csak beszél róla, hogy Ő bizony inkább elhagy, minthogy megcsaljon, hanem ha úgy alakul, megtenni is hajlandó.

    Az, hogyha valakit még nem csaltak meg, nem az ember saját érdeme (bármennyire is azt hiszik itt és másutt is sokan), hanem sokkal inkább a párjáé.Ráadásul, erre csak éles helyzetben ébred rá az ember, én legalábbis még nem láttam olyan nőt, aki egy "No és félrekúrsz-e?" kérdésre egy lájtos "Naná!" választ adott volna. Szóban mindenki szent, ugyebár.

    [ Szerkesztve ]

  • tomcat78

    őstag

    válasz dabadab #150 üzenetére

    Másokat megítélni,elitélni ismeretlenül legalább ekkora zsákutca.Mint írtam volt,nem használtam loggert,csupán a véletlennek köszönhetően lehettem bizonyos benne,hogy hülyére vagyok véve.
    Akár hiszed,akár nem,van,hogy egy kapcsolatban van oka hazudni a vétkes félnek(pl egzisztencia).Ebben az esetben szívfájdalom nélkül kihasználja,hogy a másik fél még mindig szereti.És,ha szeretsz valakit,ritkán győz a józan ész,még ha sejted is,hogy mi a helyzet.Szembesülni vele....meg hát elég nagy pofon,de megkönnyebbülés is egyúttal.Most gondolkodom....Lehet szarul kéne éreznem magam,amiatt,hogy beleolvastam,hogy mit chatel?Nem érzem....Vettem egy üveg pezsgőt-bár utálom-meg egy szál rózsát,és elköszöntem.Plusz simán oda vágtam,hogy legközelebb ne aludjon el chatelés közben...
    Pedig hát dobálózik itt mindenki törvényekkel,joggal,stb aminek értelmében,ha jól értem megszegtem az internetes intim szféráját,mivel nem tartozik rám,hogy kivel,mit beszél....Szörnyű milyen szar alak vagyok.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák