Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Polllen #176 üzenetére

    A felvetés: "meg kell neki mondani, hogy ez így nem jó neked, ha még számít a kapcsolatotok, akkor kapja össze magát és beszéljen (és ha nem, akkor következetesen lezárni)"

    A Válasz: "De nincs semmi baj, csak Te beszéled be Magadnak. Azért is vagyok veled mostanában távolságtartó, mert már mindenbe belekötsz, és állandóan csak kérdezgetsz. Hidd már el, nincs senki és semmi, csak már útálom, hogy mindig veszekszünk".

    Az igazság: "Valójában rohadt nagy baj van, mert már két hónapja kúrogatok a munkatársammal. Az első után még egyszerű lett volna bevallani, de erre már nincs mentség, hónapok óta hazudok a pofádba. Szarul érzem magam miatta, ezért is ugrok a torkodnak, akkor is, ha egy tök átlagos kérdést teszel fel. Kicsit paranoiás lettem, b@ssza meg. Le kellene zárni, mert ez csak egy tévedés. De mit tegyek, olyan megértő és kedves hozzám! Mindig megért! Bízni persze nem bízok benne, szerintem megcsalna, ha öszejönnénk. El kellene mondani, de akkor a párom biztos kidob. Na jó, lezárom ezt a románcot. De holnap azért még találkozok vele, hogy személyesen szakíthassak."

    Érted már a probléma lányegét? A fenti szösszenet természetesen csak a képzelet műve, bármi egyezőség a valósággal annak a műve, hogy tízből kilenc esetre igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák