Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz Alg #17 üzenetére

    Egy B2-őt szívesen meghallgatnék... :B Igaz elfogult vagyok a Brainwavz-zal szemben. Mondjuk normális forrásom sem nagyon van. Lehet be kéne szerezni valami jó Fiio cuccot, pl. E07K

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

  • Ati1979

    veterán

    válasz Alg #17 üzenetére

    Igen ez olyan mint pl. az új shure-nél. Megadnak egy pofátlanul magas árat. 1250 USD. Aztán már azonnal "leárazzák"még az előrendelési periódus alatt. Street price: 999 USD. Szóval ez az egész csak marketing fogás.. :)

    Élő ember nem fogja soha megvenni ezt a terméket a 300 USD-s áron.
    Ha az se215-höz hasonlítják (ami egyébként/ ár érték arányban egy nagyon jó füles) akkor meg végképp érthetetlen a számomra az egész cikk konklúzja...

    ".....ugyanakkor a teszt után szomorúan tapasztaltam, hogy pár hang bizony hiányzik a napi szinten használt, egyébként szintén prémium kategóriás saját fülhallgatómból, mely nagyjából harmad ennyibe került."

    Szerintem prénium kategória olyan 1000 USD-nél kezdődik. Az én 300 dolláros fülesem kb. a közép kategória teteje. A 100 USD-s füles az a low end teteje, ha lehet így mondani...

    Néhány példa prénium kategóriára: [link], [link]

    (#19) Bodor

    Pontosan! :K
    Nem mindegy, hogy egy gyenge dac-vel rendelkező mobilról, próbálja ki valaki, vagy pl. egy jobb sony v. cowon lejátszóról.
    Plusz a felvételek minősége sem mindegy. Pl. egy rossz minőségű mp3 kifoghat a legjobb füleseken is.

Új hozzászólás Aktív témák