Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Bathory Peti #6 üzenetére

    "Én nem emlegetném a nokiát egy lapon az apple termékeivel."

    Az Apple-nek nincsenek "termékei" a mobiltelefonpiacon... Még az iPhone-t és a bumpert sem nevezhetjük külön terméknek, hiába szükséges mind2 a telefonáláshoz, mivel külön-külön nem életképesek :D
    Tapasztalatból most gyorsan védekeznem kell, mielőtt nekem esnek és a hiszti elkerülése kedvéért elmondom, hogy csak poénból írtam a fenti kijelentést, természetesen egyetértek azzal, hogy ma az iPhone az egyik legjobb telefon a piacon... és csak a GalaxyS, BB (Torch), talán majd a Nokia N8 szorongathatja meg valamennyire, ha csak a csúcskategóriát nézzük!

    A vastag betűs rész azért fontos, mert próbálj már meg 200ezer alatt venni egy új ályfónt, vagy egy nagyifónt, anyukafónt, apukafónt, kisiskolásfónt, barátnőfónt, qwertyfónt, hagyományosgombosfónt, csúszkásfónt, nagyobbkijelzősfónt, kisebbkijelzősfónt, androidos/symbianosfónt(mert julcsikamarcsika éppen azt szereti fón), stbfónt...

    Attól, mert a sztártermékben "jobb" (<- kinek mi a jobb) az Apple, eléggé butaság kijelenteni a fenti kijelentésedet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák