Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz Hieronymus #204 üzenetére

    Értem én amit mondasz és lenne is értelme, ha érezném magamban mocorogni a megváltót.
    A helyzet az, hogy amikor én azt mondtam hogy: "Akkó levagyto k's***va" és kivonultam, akkor én lemondtam bármilyen megoldás kereséséről a maradéknak.

    Számomra ez egy kiváló megoldás, mondhatni passzív ellenállás az ellen ami van.
    Majd, ha elég ember kimegy és alig marad képzett munkaképes magyar otthon, akkor talán eléggé beborul a gazdaság, hogy kinyíljon a bicska mindenki zsebében.

    Jelenleg, ha hazamegyek akkor a "javul", "nem olyan rossz ez", "miattatok rossz mer' elmentek", vagy a "mennék én is deagyerek" dominál. Én biztos nem fogok árral szemben úszni. Megvárom azt pár évet amíg túlcsordul a gát. Ha lesz valami mozgás értelmes irányba akkor megeshet, hogy elindulok én is vissza.
    Ennek viszont nem sok esélyt adok, mivel a magyar egy olyan fajta amit a végletekig lehet nyúzni, toszogatni. Lásd Móricz Zsigmond Rokonokját. Gyönyörűen leírja a múltat a jelent és a jövőt.

    Többek közt a gyerekvállalás is motivált, hogy annak a szerencsétlennek ne az otthoni posványban kelljen felnőni mindennapi gondokkal.

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák