Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    Maga a nyugdíj része egy marhaság az egésznek....Nem 1-2 80 évest ismerek/ismertem aki napi szinten dolgozott(festett, villanyt szerelt stb), és elvezte mert amíg dolgozni tud addig tud magara vigyázni is, és megteremti a mindennapi betevőt is.

    Ergo én nem leszek sosem nyugdíjas mert kb a munkahelyemről fogok kihalni....
    Így nincs problémám arra kire vagyok utalva.... Mert magamra vagyok utalva

    Ja hogy ez a méltóságos asszonynak nem tűnt fel, hiszen nincs munkája?

    Azért nem születik gyerek, mert nincs rá szükség ilyen egyszerű...Csak ugye több mint 6 álltalonos kell ezen felismeréshez.

    A másik egy ilyen terror(nem a terroristáknak nyilvánított terroristákra gondolok, hanem pont a többire) szervezet által irányított világba, minek egyel több fogyasztó aki majdan élheti a kirakat eletet, és nem érti miért nem boldog.... Nézz körbe a Facebookon, vagy a Tinderen, vagy akárhol :(

    Sebaj ahol meg csak ismerkednek(feltörekvő) ezzel a jelenseggel meg működik a több ember jobb hiszen sok kicsi haszon sokra megy alapon, de ahol mar elérte a csúcsát rájöttek, hogy egy nagy budos légvárat építenek, k-va jó marketinggel.

    Mindegy melyik országról beszelünk, SZVSZ mert mindenhol no az a réteg akik kezdik megunni ezt a lemezt is :R

    Es akkor jön a zseniális felső lopó réteg aki lassan ráeszmél a boszmesegre, de mar csak menti a számára menthetőt a többi meg megy a levesbe....Hiszen aki ráeszmélt időben mi történik az elhúzta a belét, ha tudta, a többi meg most nyikorog hogy ez mégsem olyan jó amilyennek hittek, és milyen önzők akik elmentek, mert nekik sokkal jobb...."Tetszettek volna forradalmat csinálni!" Ismerős?
    Kinek a hibája, hogy ez történik na kinek????? Nem azoké akik elmentek, vagy nem szülnek gyereket, ezt el lehet hinni....
    Csak ugye az a fene nagy felelősség tudatuk és előrelátásuk....
    Ha nem tűnt fel senkinek, minden ami történik MINDIG VALAKI MÁS HIBÁJA, DE NEM AZ ENYÉM! mentalitás ilyen áldozatokkal jár. Most ezt el kell fogadniuk minden következményével együtt. Sajnálom :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák