Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Engem mindig is zavart, amikor akár itt, akár rendes teszteknél arról szólt a fél topic, hogy a helyesírási hibákat hozzák fel az emberek. Én magam sem írok tökéletesen, talán a nagy átlagba beférek. Viszont amint ez a gyerek művelt az katasztrófa. És nem lehet nem beleolvasni soha, mert az offtopic részben mindig van vagy 7-8 topic az ő írásaival. Ennek ellenére nem szóltam, mert ahogy írták is, saját blog, azt és úgy ír amit akar minimális, alapelvek által behatárolt keretek között. Nem vagyok olyan hű de öreg, de ha én ilyen tudással mentem volna gimibe, és így írtam volna elég nagy szégyen lett volna.
    Ha valóban betegség miatt ilyen, akkor azonnal visszaszívok minden vádat! De ha nem, akkor ez katasztrófa. Az meg, hogy minden írást töröl vérlázító... lehet annak, aki megpróbálja helyes útra terelni. Na egy lényeg, azt ír amit akar, így az ő topikjaiba nem írok továbbra sem.

    Egyébként talán cizoe volt aki elhintette, hogy esetleg kamu a reg, és valaki szórakozik. Nos, nekem az elejétől fogva ez az érzésem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák