Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Roland-87 #90 üzenetére

    "aki éjfélig sorozatot néz majd 4:30-kor kel az ne az óraállítása akarja fogni azt hogy fáradt." +++ :C

    Bírom hogy az ország 60-70%-a mozdulni se bír a reggeli (2-3) kávé / encsiüccsi nélkül, de évi kétszer 1 óra pluszmínuszra vetítik ki a teljes elcseszett életmódjuk összes következményét. Bocsmár, három gyerekkel hadd mondjam azt, nekünk napi kétszer 1 óra pluszmínuszunk van :D Aztán valahogy mégis túléljük. Annyit látok hogy most a középsős kicsit nyűgösebb, de szerintem inkább azért mert tegnapelőtt a szél tépte a redőnyt éjszaka, tegnap meg az eső verte, és emiatt forgolódott egy csomót...

    Meg persze jó kifogás hogy emiatt van hetekig több baleset. Véletlenül sem amiatt hogy az év többi napján sem tartják be a szabályokat, rohan mindenki mint az ökör a műszakilag is kifogásolható autókkal a körülményeknek abszolút nem megfelelő módon (lásd porviharos sztori nemrég) :U

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák