Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Lauda #1 üzenetére

    Nem tudom, ez elég következetes volt, összesen 4 repülés (átszállással 2-2) és minda4x püffentünk. Ha én lettem volna a gép gazdája hóttziher, h futkosóra zavarom a pilótát+levonom a béréből a javítást ;] ...

    Ehhez képest voltak már sűrű ködben, viharban vajpuha leszállásaim (egyik se fapados...).

    Ami meg most történik a Ryan körül egy vicc, elvileg egy teljesen tervezhető járatcsökkentés, fájdalommentesen bejelenthették volna egy hónapja, és akkor sokan nem is foglaltak volna a problémás járatokra. Közben megszületett a törölt járatok - remélhetőleg végleges - listája, hozzáadtam a Post-hoz, ha valakit érintene:R

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Jhonny06 #6 üzenetére

    A dolgozók kizsákmányolásáról írtam, ezért megy a mostani perpatvar - a szabit ugyebár egy civilizált országban illik kiadni... (Ettől független: a biztonság és némi emberhez méltó komfort érdekében vagyok hajlandó többet fizetni)

    "egyszer odavágta, hűha, nagy kaland." - négy Ryan-es leszállásom volt (átszállással utaztam), mindanégyszer jó egészséget és kevés túlórát kívántam a karbantartóknak. Egy béna bárhol akadhat, de kétlem, h ugyanazt a zöldfülű pilótát kaptuk volna (őszintén nem figyeltem a nevére)
    #16: a Ryanair a fapad legalja. Sokat utazom Easyjettel, soha egyetlenegyszer nem zúzták be a kézipoggyászomat a csomagtérbe.

    "Jogszerü! A jelen szabályozás mellet! " - ha jogszerű lenne, akkor most se eresztenék szabadságra a népeket. Épp most találkozott a jog a vadkapitalizmussal.

    "mint ügyfél akarsz-e kétszeres vagy többszörös árat fizetni érte?" - minden probléma nélkül kipengetem a 40 helyett 80EUR-t, ha arról van szó, h kényelmesen elfér a csomagom és nem verem a térdem az előttem ülő hátába. Végülis a pincérnek is hagyok borravalót a minőségi munkáért, nem? Persze nem mindíg lehet megkerülni őket, sajna ha adott időben adott helyre kell menni lehet nincs más alternatíva. Ja, és igen, nem szívesen pénzelek olyanokat, akikről kiderül, hogy mélyen alulfizetik az alkalmazottaikat és még szabira se akarják elengedni őket.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz quarros #16 üzenetére

    +#19: kérdés, hogy dolgozni szeretnétek-e ilyen munkahelyen, ahol a cég ugyan megengedhetné magának, hogy 20-30%-kal többet számlázzon az ügyfélnek, amiből munkavállalóként is emberibb körülmények között élhetnétek, de nem teszi.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz quarros #21 üzenetére

    Semmiképp nem bérkifizetésekre fordítanám a teljes mondjuk 20%-ot, hanem lenne belőle 5% profitnövelés, 5% béremelés, 10% színvonalemelés (pl mindenkinek 2 centivel több hely a repülőn).

    Persze értem, rááltak arra a bizniszmodellre, hogy ők A legolcsóbbak és pont. Ha versenytárs érkezik, akkor árat csökkenteni mindenáron, akkor is, ha a Kiskunalsópiripócsi mezőgazdasági reptérről kell felszállni repceolajjal, és az üléseket mind kidobni, lévén állva kapaszkodva több utas zsúfolható a gépbe.

    "Mivel egyenlőre gyerekem nincs, ezért engem személy szerint nem zavarna a kiszámíthatatlansága most. De amint ez változna onnantól úgy nekem sem lenne megfelelő de ez így van rendjén."

    Így van, családdal a kiszámíthatatlanság eszméletlen többletköltséget és kénylemetlenséget jelent (=nem foglalhatsz előre szállást a szabidra, extra bébiszitter kell az utolsó pillanatban, mert mégse eresztenek el iskolaszünetben, stb) - és ez csak a dolgok anyagi oldala.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák