Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz syl5 #14804 üzenetére

    Akkor még egy dolog. Még mindig azt mondom, hogy nem lelke van a telefonnak. Vagyis, lehet, hogy van neki :) , de teljesítménye az nincs. Ismét szeretném, ha elismételgetnétek magatokban azt a mondatot, amit ma beidéztem az összehasonlítós cikkből.
    Ha belegondolunk abba, hogy mit jelent az, ami oda van írva, akkor egyértelművé válik, hogy ha ez a telefon valami mást éppen csinál a háttérben akkor, amikor mi is akarunk valamit csinálni, akkor annak óriási mértékű belassulás lesz a vége.
    Nem látom eredményét annak, hogy elmondtam egy párszor, hogy használjátok a SeePU-t. Én használom, és ha látom, hogy valamit csinál, akkor inkább nem nyomkodom addig, még akkor sem, ha éppen nagyon kéne, mert attól úgy is csak még lassabb lesz, ha a háttérfeladat mellett még engem is ki kell szolgálnia. Így viszont számomra nagyon ritka az az eset, hogy látszólag megmagyarázhatatlan módon néha gyors, néha lassú. Nekem az esetek többségében így elfogadható idő alatt válaszol a telefon. Persze úgy, hogy néha nem akkor nyomok egy gombra, amikor szeretném, hanem amikor látom, hogy idle a proci. Persze az eredmény ugyanaz, vagyis összességében sokáig tart egy feladat végrehajtása, viszont tudom, hogy amikor végre rányomok a gombra, akkor nagy valószínűséggel a proci csak az én kérésemmel fog foglalkozni. Remélem érthető, hogy mire gondolok.

    [ Szerkesztve ]

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák