Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz vargapdavid #34 üzenetére

    Nem, mert sajnos a kamera úgy szar ahogy van. Ezen nincs mit szépíteni.
    Fájóbb pont nekem hogy egyelőre a vonalkód olvasós progik (amik egyébként nagyon poén dolgok lennének) nem működnek a Pulse-al. Ötletem sincs hogy hardveres vagy szoftveres gondról van szó. Annyit tudunk hogy a készítők szerint valamiért a programok nem tudnak élő képet fogadni a kameráról csak egy-egy fényképezést lehet elindítani. Így nyilván a pozicionálás közbeni vonalkód keresés kilőve. Pedig erre még szerintem ez a kamera bőven elég is volna. Talán 1.6-al elgördül az akadály.

    Az előlapon tényleg van egy VGA kamera, a fényképező alkalmazásban elérhető másodlagos kameraként. Mivel egyelőre nincs program Android-ra amivel lehetne videó telefonálni, így igazából annyit ér mint vak lónak napszemüveg. Fényérzékelő viszont tudtommal nincs benne, legalább is a panel fényerejét nem tudja magától szabályozni. Esetleg az előlapi kamerával lehetne trükközni hogy fénymérésre használni; valaki talán majd meg is írja a programot hozzá.

    Ha elérhető lesz az Android 1.6 rá idehaza, írni akarok egy tesztet hogy merre változott a sebesség. Állítólag az 1.5 után az 1.6 sebességben elég jelentős előrelépés.

    [ Szerkesztve ]

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz vargapdavid #34 üzenetére

    Csak egy pelda: Samsung Innov8.
    Egyebkent az 5 es 8 megapixeles osszehasonlito tesztekben azert dicserunk bizonyos modelleket.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák