Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz D1Rect #57 üzenetére

    Szerintem itt senki nem tudja valójában, hogy mi az igazság.
    Én biztosan nem tudom.

    Az igazság odaát van. Ideát meg olyan meleg, hogy ha kövi évre nem rakunk klímát a pesti lakást el kell adni. Nehéz aludni 30 fokban.

    Mégis olyan vehemenciával esnek neki annak aki egy kicsit is szkeptikus a dologgal kapcsolatban, hogy nagyon - nagyon elgondolkodtató.

    Kevered a szkeptikust az idiótával. Utóbbi engem is elgondolkodtat mindig, hogy vajon nevelés vagy szimplán valamilyen külső behatástól lett olyan, amilyen.

    A szemetelés és a fosszilis erőforrás egyáltalán nem egy elvont és bárki által belátható nem túl sok ismeretlenes egyenlet.

    Viszonylag egyszerű, legalábbis amit be kéne tartani, azon része nagyon. Traktorgumi kazánba és bálás ruha vaskonyhába nem okay.

    A klíma változás okainak magyarázata általában annyi, hogy "tudományos konszenzus van", ne akard megérteni.

    Szerintem épp elég nyelven épp elég találatot dob a gugli, amiben kiváló számok, grafikonok meg irományok vannak. Én mondjuk kevésbé találkozok ezzel a konszenzus dologgal. Jellemzőbb a link berakása utáni 5. percben való "ez hülyeség" böffentése. Mindezt ilyen 100 oldalra instant rá :D

    Ez nekem nagyon hasonlít arra mint amikor az középkori egyház valamit kinyilatkoztat.

    Nagy diffi, hogy ott légből kitaláltak valami baromságot ami után a fél bolygót kinyírták. Itt meg tutyi-mutyizás van, mire valóban oda fog csapni az ököl már régen brekeke lesz.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák