Hirdetés

2017. augusztus 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Roxbury

Roxbury
(őstag)

Jól össze lett rakva. 😊

(#2) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Vajon ilyen speciális ragasztót hol lehet kapni, illetve elárulja -e egyáltalán a Samsung, mit használt?

transhumanism █h+█

(#3) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Ez is olyan, hogy egyszer kell összerakni, a következő szétszedés után meg rakja össze a Samsung, ha bírja..

Persze , nem szerelik sokan a telefonjukat otthon, ami érthető is.

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#4) nullpoint

nullpoint
(tag)

Van az egészben tízezer forintnyi cucc :) Mondjuk ez érvényes a többi készülékre is.

(#5) voyager4.4 válasza nullpoint (#4) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Mesélj még... :C

no fate but what we make

(#6) Duliee válasza nullpoint (#4) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Legalább annyi tartalom, mint a hozzászólásodban.. Ezt Te sem gondolod szerintem komolyan...

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#7) janeszgol válasza nullpoint (#4) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

11 ezer, mert a hátlap nincs a képen. Köszönjük. :)

A cikkhez: el is várja az ember, pláne egy vízálló telefonál.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#8) Eugene Roe válasza voyager4.4 (#5) üzenetére

Eugene Roe
(senior tag)

Tavaly volt cikk, hogy az s7e vagy iphone7 az 38-48 ezer ft-nyi cuccot tartalmaz.

Mondjuk engem nem zavar, hogy 8*-os áron adják, ezért fogok oneplust venni :)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#9) gyurkikrisz válasza Eugene Roe (#8) üzenetére

gyurkikrisz
(PH! addikt)

terjeszteni, fejleszteni, támogatni meg ingyen szoktak a gyártók, ugye?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#10) janeszgol válasza gyurkikrisz (#9) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Tedd le az asztalra a telód. Látod a licenszeket? Nem? Akkor nincs. Látod a K+F-et? Nem? Akkor nincs. A kijelzőt a fáról szedik, a ramot bányásszák stb.
Ilyen egyszerű. Na nem a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#11) kakuk.tamas válasza nullpoint (#4) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

A benne lévő SoC ér kb. 34 dollárt csak...

🐦 Twitter @ProtoColeX 🐦 🏠 Zalaegerszeg 🏠 📱Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI 8) 📱

(#12) Eugene Roe válasza gyurkikrisz (#9) üzenetére

Eugene Roe
(senior tag)

Először értelmezed, amit írtam, ráérsz ezt követően savazni.

Képzeld tudom, hogy Samsungnál sem az ár 80%-át teszi ki a márkajelzés :) nem is kommenteltem ezt a részét, csak a beltartalom bekerülési árával kapcsolatban tettem egy megjegyzést.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#13) whatwhatwhat válasza Eugene Roe (#8) üzenetére

whatwhatwhat
(tag)

Csak hogy nem az a lényeg, hogy mennyi nyersanyag van benne. Mire mennél vele ha odaadnák neked a fémeket meg köveket meg kituja mit amiből készült? De ha benne van az előállítási költsége is a komponenseknek(a gyártósorok, dolgozók meg mindennek a díja), akkor is azokat még egybe kell rakni. Az egyberakást pedig azelőtt valaki megtervezte(hogy beleférjen minden ilyen kis házba) aminek szintén költsége volt. aztán jön még csak a szoftver: az oprendszer, a programok, meg minden ami ahhoz kell hogy csináljon is valamit a telefon. Ezeknek talán a legnagyobb a költsége. Akkor még ott vannak a licensz díjak, hogy használhassák a portokat, szabványokat stb. És akkor még ottvan a szervízelés és egyéb szolgáltatásoknak díja. Aztán nem szabad megfeledkezni a profitról, senki nem fog ingyen csinálni semmit. ráadásul a profit szükséges ahhoz, hogy későbbi fejlesztéseket finanszírozzanak. Ja és a legdurvábbat kihagytam: marketing. Az is rengeteg pénzbe kerül. Sajnos mi felhasználók azért az elköltött pénzért semmit nem kapunk.. Úgyhogy láthatjuk is, hogy mennyire semmi értelme nincs ezeknek a "mennyibe kerülnek az alkatrészek" dolognak.. Főleg, hogy sokmindent valószínűleg ki is hagytam.

Mindezektl eltekintve tényleg jobban megéri a oneplus, szemezek is vele, kiváncsi vagyok milyen lesz az 5 :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Eszembe se jutna egy ilyan telefont otthon babrálni.

(#15) tibaimp válasza Fejvadi (#14) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Úgy van! Még a hagyományos "szétszethető" telefonokon is elgondolkozik az ember, főleg ha még garis is.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) slimshady

slimshady
(senior tag)

Nem meglepő, manapság nem sok otthon "szervizelhető" telefon van. Főleg nem állnék neki egy ilyen árkategóriájú telefont barkácsoni, bajlódnjon vele a szervíz.

üdv.: SlimShady

(#17) gaba.hu válasza nullpoint (#4) üzenetére

gaba.hu
(újonc)

Van az egészben tízezer forintnyi cucc

Aha, mert szerinted a a SoC/CPU is csak két csipetnyi homok?

(#18) 7Heads Drago

7Heads Drago
(őstag)

Hát nem tudom. Ha ez a telo azt kapta volna mint a honor 8-am , akkor sztem ez kuka lenne. Mivel az rendesen meg is hajolt. És a szerviz szerint elő, és hátlap illetve akkucserével megúszom. De ebben hosszában is van panel, ami ha megfeszül kuka lesz.
Tegnap megnéztem élőben a T-homenál. Engem nem fogott meg.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#19) dementor

dementor
(senior tag)

Egyszer kell profin összerakni és ez itt megtörtént. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#20) tejbele

tejbele
(lelkes újonc)

Az összeszerelés valóban nem rossz

Üdv, Tejbele

(#21) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Megállapítom, hogy ezt sem fogom szétszedni.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.