Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz Picco #87 üzenetére

    Még kissebb is elég, a specifikációkat tartani fogja, csak a trurbó, ami a körülményektől fögg változik.

    Olyan dolgokon vitatkozunk, ami AMD oldalon is ugyanúgy megvan, csak most az intelt trendi firkálni, de a turbó az AMD-nél is hűtés és hőmérsékletfüggő hajszál pontosan ugyanúgy, ahogy az intelnél.

    Sőt, az intel jóval magasbb órajelre képes boostolni, ha még extra hűtővel is megtámogatod, akkor aztán pláne, az AMD alapórajele is ugyanaz, de még csak nem is képes annyira megemelni az órajeleit, pláne akkor, ha az összes mag van terhelve.

    koko52

    A fentiekből következik, hogy az AMD mellett is ugyanezt meg kell tenned, ha nagyobb boost órajeleket akarsz elérni, ami nem kötelező és ennél sem, és még kissebb hűtővel is fog boostolni.

    Nem értem mire ez a cirkusz, a HEDT szegmensben nem újdonság ez a fogyasztás és eddig ez senkit sem érdekelt, mert aránytalanul drága volt, most tessék megvehetik a proletárok is kevesebb pénzért, de ez sem jó. Ez a van sapka, nincs sapka tipikus esete, senki sincs arra kötelezve, hogy K processzort vegyen, senki sincs arra kötelezve, hogy drága vízhűtőt vegyen, ez egy lehetőség, amit, ha akarsz, kihasználsz!

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Picco #112 üzenetére

    Kereslet lenne rá, csak nem ennyiért.

    Az eladási statisztikákra majd kíváncsi leszek.
    Most vagy megjelenés után nemsokkal drasztikus ár vágás( :DDD ) vagy süllyesztő.

    Már ideje lenne azt a fiókot kifeszegetni az Intelnél, mert már tényleg kezd kicsit nagyon cinkes lenni a történet.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Picco #114 üzenetére

    Hát én már nagyon nagyon komoly gépfejlesztést nem tervezek AM5, DDR5 és Intel 7nm-re lépése előtt.

    Kell a verseny, mert ha a fejlesztésekkel nem is áll meg az AMD, de az árakkal ők is képesek elszállni.
    Szerintem már most komolyan veszik őket, kíváncsi vagyok a köv generáció árazása, hogyan fog alakulni.
    Sajnos az Intel magas árai sem fognak abban segíteni, hogy visszafogottabb legyen az árazás, kb csak a saját előző generációs termékeik(Zen2) fognak konkurenciát jelenteni.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák