Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Lacika112 #385 üzenetére

    Az objektivitas ott kezdodik, hogy az altalad felhozott Phenomok akkoriban sehol nem voltak, igazabol a hasznalhatatlan kategoriat suroltak, mig az Intel 10 evig tarolt a kazan i7 -ekkel, es ez a vegletekig elhuzott, kiszipolyozott architektura a mai napig megallja a helyet. :U Eddig ez volt a csucs, most igy 1 evtized utan leszorultak vele az elso helyrol vagy teljesitmenyben, vagy teljesitmeny/ar vagy /W mutatoban. Es? 1 hete meg nem volt mas alternativa.

    andy19770128: Nem, szo sincs rola. De van par oldal, akik megtartottak azt, hogy nem iranyitott teszteket csinalnak, hanem minden platformot ugyan ugy vesznek gorcso ala.

    pengegyerek: Nehez elhinni, ha nem, ez igy mukodik.

    fanti: Nem tudom mirol beszelsz, es igazabol ez a resze mar hidegen is hagy. Nem szoktam foglalkozni ilyenekkel, azt vettem, ami a legjobb. Nem eri a felet, mert akkor a Te sz@rodat meg a mehtelepen sem vennek at, ez az egyik. Az alaplap a sorozat legjobb lapja, a legkomolyabb aramkori elemekkel. Ha mar igy belemegyunk, a GIGABYTE B450 Aorus Pro egy rakas k@ki, es meg finoman fogalmaztam. Beszelgethetunk az aramkori felepitesen, de gondolom meddog dolog lenne. Ha nem engedhetnem meg, akkor en is ilyen szutykokat vennek, de valahogy nem ezen szoktam sporolni.
    A HT kepessegeit nem veszitette el, nem volt UEFI foltozas sem, Win alatt jottek korlatozasok, amiket szimplan kikapcsoltam. Sokat bukni sem fogok rajta, leven majd annyi volt a netto ara, amennyibe a sajat procid kerult, de azt is elszamoltam koltseg oldalon, igy mondjuk ugy, hogy ingyen volt, es a mindenkori ertekcsokkenes az, ami ra vonatkozik?
    Azt meg csak hozzateszem, hogy valszeg elobb lesz 16/32 -es Ryzenem rendes X570 -es lapban, mint Neked. :) Mar ha CAD alatt jol fog mukodni....

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák