Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz choosen #24 üzenetére

    Nem szabad komolyan venni ezeket az optikai pulzusmérőket..Sportolásra, bármelyik polar mellkaspánt + hozzá való óra sokkal pontosabb..Nekem normális helyzetben marhára alacsonyan mér, fordított helyzetben (ha magam felé van az óra lapja) akkor pedig marhára magas értékeket dobál..laza kocogásnál..180 feletti pulzus..értem én hogy rég nem sportoltam, de azért nah :DDD mellkaspánttal egyszer nem ment 140 fölé..Még szerencse hogy nem teljes áron vettem..Amúgy maga a kütyü szép..meg jó..de a pulzusmérő miatt nekem sportra alkalmatlan.. súlyzós edzéssel még ki sem mertem próbálni..ha kocogasnal ilyen fals értékeket dobál..akkor egy teremben pl guggolásnal, ahol hirtelen egy 100as pulzusrol 160ra könnyen fel tud ugrani..Pedig az első versát dicsérték a pulzusmérője miatt..talán a Garmin vivoactive valamelyik szériája ami használható valamennyire..de nem saját tapasztalat..A sport miatt ne ezeket a divat cuccokat válassza szerintem senki..Az a baj, hogy tisztában voltam ezzel én is, de végülis a többi funkciója jó, és jó áron vettem..így nem bántam meg..Mondjuk ha kiadtam volna érte 60-70 ezer forintot és az első kocogás után jöttem volna rá hogy ez sportolásra abszolút alkalmatlan drága karkötő, akkor valszeg más lenne a szám íze..És külföldi cikkekben ezt dicsérik, meg mondják hogy ilyen fasza sportolásra..kérdem én akkor milyen a többi?? :))

  • h4h01

    senior tag

    válasz lanszelot #27 üzenetére

    Android telefonom van, apple órája nálam nem játszik..Biztos rosszul viselem az órát..lehet a bokámra kellene raknom..fene tudja.. :U

  • h4h01

    senior tag

    Több mint 2 hónap használat után ugyanaz a tapasztalat..Az én sportolási szokásaimhoz, ill. amit elvártam volna tőle, arra alkalmatlan..heti 3szor 4-5 km futás, féltávnál fekvőzés, kitörés stb..egy db olyan "edzésem" sem volt, ahol normálisan működött volna a pulzus mérés..
    Az a fura, hogy pont az ellenkezőjét tudja az óra mint amire számítottam..Nekem ez inkább okosóra mint sportóra..Messengeren válaszolni tök jól lehet vele, van rá sok alkalmazás..Jók a számlapok, jól néz ki a karodon, sokáig bírja az akksi...De sportolásra (amit a jelenlegi vírushelyzetben én tudok csinálni) arra alkalmatlan..magát a távot is rosszul méri, pedig maga a telefon az adidas running/runtastic-kal kb. mindig tökéletes. Az óra kb fél-1 km-t kihagy..bár nem is csodálom, mert nincs benne GPS..nem is tudom pontosan honnan szedi az adatotokat.Továbbra is úgy gondolom, hogy teljes áron ezt nem szabad megvenni..+ kijelző sem az a pengeéles, szoftver azért meg-megakad rajta..szal messze nem egy tökéletes termék..Vannak jó tulajdonságai, de hivatalos áron sztem a vicc kategóriát súrolja..ill nem azt adja amit én elvártam tőle..

Új hozzászólás Aktív témák