Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    Több mint 2 hónap használat után ugyanaz a tapasztalat..Az én sportolási szokásaimhoz, ill. amit elvártam volna tőle, arra alkalmatlan..heti 3szor 4-5 km futás, féltávnál fekvőzés, kitörés stb..egy db olyan "edzésem" sem volt, ahol normálisan működött volna a pulzus mérés..
    Az a fura, hogy pont az ellenkezőjét tudja az óra mint amire számítottam..Nekem ez inkább okosóra mint sportóra..Messengeren válaszolni tök jól lehet vele, van rá sok alkalmazás..Jók a számlapok, jól néz ki a karodon, sokáig bírja az akksi...De sportolásra (amit a jelenlegi vírushelyzetben én tudok csinálni) arra alkalmatlan..magát a távot is rosszul méri, pedig maga a telefon az adidas running/runtastic-kal kb. mindig tökéletes. Az óra kb fél-1 km-t kihagy..bár nem is csodálom, mert nincs benne GPS..nem is tudom pontosan honnan szedi az adatotokat.Továbbra is úgy gondolom, hogy teljes áron ezt nem szabad megvenni..+ kijelző sem az a pengeéles, szoftver azért meg-megakad rajta..szal messze nem egy tökéletes termék..Vannak jó tulajdonságai, de hivatalos áron sztem a vicc kategóriát súrolja..ill nem azt adja amit én elvártam tőle..

Új hozzászólás Aktív témák