Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chp

    őstag

    válasz OceanStorm #348 üzenetére

    Nyilván eltérő igényekkel rendelkezünk és természetesen értem amit írsz, de mivel hatalmas létszámú fogyasztói társadalomról van szó, így az átlagfelhasználók száma is bődületesen megemelkedett, sőt, belőlük van a legtöbb én úgy gondolom. Ez önmagában nem jelent semmit, azonban ha megvizsgáljuk a véleményének azon részét miszerint egy átlag embernek nincs szüksége komoly felszerelésre, már nem igazán bullshit kategória, hanem tény, mert ez temérdek embert jelent és véleményem szerint ez a legnagyobb létszámú bázis. Az átlag. Az, hogy te komolyabb technikával rendelkezel az elvárt minőség eléréséhez, teljesen rendben van, magam sem elégednék meg a mobilom minőségével, ha munkáról van szó. Sokan gondolják ezt hasonlóképpen, de még mindig nem olyan sokat, mint ahány embernek elég a mobil nyújtotta minőség, és éppen ezért osztottam részben a véleményét. Az, hogy miként adta elő, s írta azt le, én sem tartom teljesen korrektnek.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz OceanStorm #348 üzenetére

    Ne érezd úgy, hogy magyarázkodnod kell. kovaszoskeny, akire reagáltál egyébként szintén drága mobiltelefonnal rohangál (LG G4 topikgazda vagyok és onnan ismerem), szóval nagyjából a "bagoly mondja" esete áll fenn. Nem is emlékszem, hogy volt-e már neki olyan hozzászólása a fórumon, amit nem bicskanyitogató stílusban írt le.

    Én itt a fórumon is ismerek több tehetséges fotóst, akik simán költenek annyit a felszerelésükre, mint egy hivatásos, de csak hobbiból fotóznak. Nem beszélve azokról, akik nem költik el egy flagship mobil árát sem egy DSLR/MILC gépre + objektív(ek)re.

    Nem kell ezt túlragozni. A mobilfotózásnak is megvannak az előnyei, meg a komolyabb fényképezőgépeknek is (és a fényképezőgép is sokféle lehet, ezen a táboron belül is folyton megy a hitvita arról, hogy mi az ami nem elég vagy már túl sok, mintha erre lenne univerzális képlet).

Új hozzászólás Aktív témák