Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Ringman #3 üzenetére

    vsz nem jó notebookot használtál, jópár esetben a laptop ollós billentyűzete (pl dell e6430) veri minőségben az óccó membrános billentyűzeteket.

    Meglepődtem, hogy a melóra szerzett HP 8570-nek milyen jó billzete van, nem feltétlenül kell mellé külső billzet.

    Viszont azt még mindig nem szeretem, ha túl hamar+nagyot koppan az ujjam bottom-outkor, meg ha nem a szokásos helyén van az Ins/Del hatos, úgyhogy kezdésnek inkább viszek egy teljes méretű membrános billzetet a polcom tetejéről.
    Aztán idővel kitalálom, hosszú távon milyen mechát legózzak/szerezzek oda. :DDD

    Húgom zsírúj Asus X556UQ-ja viszont kész katasztrófa billzet+tapi szempontjából. :))

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • troviko

    senior tag

    válasz Ringman #122 üzenetére

    Jah, és ha a wireless-t húzom ki, akkor még több van. :)
    No meg ezekre nem jellemző a dedikált gamer gombok megléte, pedig azokra nagyon rászoktam.

    https://www.oldtech.hu/

  • troviko

    senior tag

    válasz Ringman #122 üzenetére

    Bocsi, hogy új HSZ, de már nem tudom szerkeszteni a 125-st.
    Én nem hiszem, hogy a Gamert Wireless Keyboard RGB-vel (vagy legalább egyszínű világítással) és Mechanikus gombokkal rétegigény lenne.
    Nem jobban, mint a Wireless Gaming egerek. Elvégre azok is "rétegtermékek" mégis van rájuk kereslet szépen, és elég profitábilis a dolog.

    Én pl. nem vagyok egy RGB fan, sőt, rühellem, mikor minden RGB. Már a VGA-m is RGB akaratom ellenére (első dolgom volt lekapcsolni) sőt van már RGB-s proci hűtő, és RGB RAM. Nah azok szerintem sokkal inkább réteg cuccok, és mégis gyártják őket, és zabája őket a sok gyalog.
    Mert RGB. Én egyes egyedül a billentyűzetnél látom értelmét, ott sem dizájn miatt, hanem esztétikai miatt (névleg, hogy lássam sötétben is). Erre jó amúgy az egy színű világítás is, de az RGB jobb, mert más fényviszonyok között, és más hangulathoz más szín passzol.
    Szerintem minden másba totál baromság az RGB, főleg, ami a gépházban van.

    De akár kis akár mit is gondol a Wireless, RGB, Machanikus billentyűzetről, ez a vita szigorúan elméleti, lévén még soha egyetlen komolyan vehető gyártó nem gyártott ilyet, így a népszerűségét, hasznosságát, csak tippelni tudjuk.
    Legnagyobb sajnálatomra.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák