Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz hogabesz #225 üzenetére

    Igen, de mondok egyet, én se használnám még ha működne is rendesen.

    Inkább abba gondolj bele, mi lenne a véleményed, ha direkt emiatt vetted volna.

    Let the Zone take me if I am.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz hogabesz #225 üzenetére

    Nem értem a kérdést. Nem arról van szó, hogy vannak emberek akik nem használják az arcfelismerést, én is az ujjlenyomatolvasót használom. Akinek megfelel ez a kombináció (nyilván rengeteg embernek meg fog) annak ideális készülék.

    Arról van szó, hogy volt egy megoldás, ami a kilences szériánál tökéletesen működött és megbízható feloldási rendszer volt. Mellette pedig volt a hátlapon egy ujjlenyomatolvasó. Az új szériánál kitalálták, hogy az a hasznos terület, aminek eddig funkciója volt az nem kell, hanem legyen a kijelzőben a kamera, ezzel a rendes feloldási rendszer beépítése kivitelezhetetlen, így ezt elhagyták, helyette beletettek egy olyan funkciót, ami átverhető, nem védi az adataidat megfelelően. Laikusok gond nélkül bízhatják az adataikat egy olyan rendszerre, ami nem elég biztonságos, azért mert ahelyett, hogy azt mondták volna, hogy az új készülékben az arcalapú felismerés nem lesz elérhető, lesz helyette egy forradalmi megoldással bíró kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó, beletettek egy olyan feature-t, ami nem jó. Mindezt persze ugyanannyiért, vagy még drágábban, mint a tavaly debütált csúcsmodell. Ezzel van a gond.

    A lyukasztott kijelző pedig lehet tetszik valakinek, szíve joga, de attól még nem lesz hasznos. A második képen tökéletesen látszik, hogy a kamera miatt nőtt az értesítési sáv mérete, így a hasznos terület pontosan megegyezik az elődmodellével és erre jön rá az, hogy beletettek egy herélt biztonsági opciót. Ez a gond.

    Ez ettől még nem veszi el az S10/S10+ egyéb dolgokban szerzett érdemeit, remek széria lett ismételten, de ami gond, azt igenis szóvá kell tenni és ez igaz minden márka minden modelljére.

Új hozzászólás Aktív témák