Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz Tomdriver #14858 üzenetére

    Ne aggódj, így vagy úgy de be lesz emelve a cucc,, egyenlőre a teszt alatt lévő 1.20 alá készülő brutálba már be van emelve a Mack, kivannak javítva a szkriptes hibák benne, és fel lett pöckölve minden motor 1000, 2000 és 3000 lóerősre. természetesen kiírom a nevét a valódi alkotónak és az hogy beemelésről és kissebb átalakításokról van csak szó, mert én nem fogok senkit sem meg lopni. remélhetőleg a végeredmény lesz annyira jó hogy a fejlesztője sem bánja majd, és persze mi sem.

    ha tetszik ha nem a MACK már bizony a brutál kategoiába tartozik ezért a felkarolása és beemelése jobbára törvényszerűvé vált a számomra a hibáinak és javítanivalóinak ellenére, rögtön megfogott.

    remélhetőleg sokan másokat meg is fog majd.

    sajnos csak az alaphang amivel az Orosz barátunk utjára engedi (beállított motor váltó etc) valóban ütős de sajnos a többi mocihang pont az ellenkezője, sajnos nagyon gagyira sikeredett, még nem tudom milyen lesz a végleges változat de ez a rész át lesz alakíva.

    a most beállított szkriptekben természetesen szintén a jó mocihan motor és a stewenes 5 gangos váltó dübörög, 240 KM/h-s végsebességre kihegyezve és én pl nagyon élvezem vele a játékot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák