Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz rt06 #36 üzenetére

    No, ezt próbáltam kiprovokálni, hogy ne lopás néven illessétek. Csalás egész pontosan, és az egész piti fajtából, könnyen elkerülhető lett volna (mint a cikk meg is fogalmazza).

    (#35) Vasinger!: sehol nem állítottam ilyesfélét. Sőt, magam is rendelkezem saját hülyeségből fakadó kárral, emberi hülyeségből elsütöttem aktív részvétellel a saját i7-980X-em, ami a világon az első 20-ban volt tuningolhatóság terén. Szarul esett, kész, én voltam a hülye, így jártam. És én még csak vissza se tudtam fordítani a folyamatot. Önkritika. A megfelelő topikban leírtam, objektíven, mi vezetett a CPU meghibásodásához, hogy más tanuljon belőle. Az eposzi jelzőket megtartottam magamnak. Semmivel nem vagyok előrébb, ha sajnálom / sajnáltatom önmagam.

    A mostani és korábbi hozzászólásommal arra próbáltam - meglehetősen sikertelenül - rávilágítani, hogy objektíven is megfogalmazható lett volna egy címlapos írás:
    - így próbálkoznak a csalók
    - ezt használják ki
    - így és így lehet elkerülni
    - saját példa szemléltetésnek
    - account visszaszerzéshez információk

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Aktív témák