Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz #21946880 #20 üzenetére

    A Hearthstone, hogyan fog átalakulni azt nem tudom és bevallom őszintén nem játszok azzal (de ha jól tudom az a játék free to play). A CS:GO azért is vicces mert az 1.6-tól fogva aktívan játszottam egészen addig, amíg a CS:GO-ba be nem vezették a ládákat és a skineket.
    Szerintem a CS-t nem a lootboxok, rózsaszín AK47 skinek de továbbmegyek még csak nem is a CS:GO alapozta meg. Én pl.: visszatérnék a játékba ha ezek eltűnnének csak a Valve nagyon elkényelmesedett mert 0 munkával keresnek rengeteg pénzt és itt megint arra tudok reflektálni, hogy elkényelmesedtek a kiadók, de nagyon.

    De pontosan a konkrét vásárlás lesz majd a járható út nekik, hiszen ezt akarják erőltetni és mivel konkrét vásárlás történik nem minősülhet szerencsejátéknak. A szerencsejáték izgalmát hagyjuk meg a kaszinóknak. Valamint súlyosbító tényező, hogy ezek a játékok kiskorúak számára is elérhetők, őket célozzák meg nem titkoltan a szerencsejátékokkal. NA EZ az, ami már túlmegy minden határon, míg egy felnőtt jobb esetben képes mérlegelni, addig egy gyerek nem.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák