Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Német minőség sem a régi... Media Markt itthoni müködéséről is lehetne több blogbejegyzést írogatni. Van online elérhető felület, de egyik MM árúház kinálata sem fedi egymást. Fehérváron egy ideje már vásárolni sem tudok, mert ha kinézek valami nekem való terméket az biztosan nem rendelhető az árúházi kinálatban. Vizálló fényképezőgépet ezért a BestByte árúházba mentem fel megvásárolni. Több szórakoztató elektronikai termék kivonás alatt van a MM árúházunkban. Egyre szükösebb a kinálat, pedig mp3 lejátszót és monitorállványt kerestem. Fehérváron a Media Markt és az Euronics kinálata egyszerűen szegényes. Némelyik kifútó terméknek az árazása meg felháborodásra ad okot, miközben kint nyugatabbra az új termék bevezető áron jóval olcsóbban megvehető. Utána meg a kereskedelem a forgalom visszaesése miatt kesereg. Közeleg a tél... :)) Fekete Pénteken az akciók ha megint olyan gyengére sikerülnek, akkor idén sem költekezek. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Hieronymus #3 üzenetére

    A témát csak érintőlegesen érinti. MM szintén német érdekeltségű cég, de itthon az online értékesités sem annyira jó, de áruházi szinten meg sem közeliti az évekkel ezelőtti szinvonalát. Nem értem a visszaesés okát, ha lenne fizetőképes kereslet. Aki inkább kintről vásárolja meg a kinézett terméket, főleg ha itthon nem akarják megrendelni sem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák