Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    Csak óvatosan a magyar válogatott EB szereplésével! :)
    4 év múlva már nem 16, hanem 24 csapat jut be, és akkor már mi is ott lehetünk! Legalább is ha most is így lett volna, akkor már most is kijutottunk volna!

    Ez a készülék meg akár hasznos is lehet. De nekem nincs rá szükségem!
    Amúgy meg elkerülhető a lemerülés. Ezek az aksik úgysem sérülnek az állandó töltögetéstől, így szinte minden este rádugom a töltőre, hogy másnap reggelre maximumon legyen. Igaz nem lenne rá szükség, de a biztonság kedvéért megteszem!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

  • donceleger8

    őstag

    A kijelző hiánya tényleg megöli a cuccost! Tegyük fel lerobban a verda, a telefonom meg lemerült, akkor jöhet a vésztelefon. Lehet szégyen, de a szüleim számát sem tudom fejből, nemhogy bárki másét!
    Minek is tudjam, hiszen ott van a névjegyzékben elmentve.
    Tehát van egy 15k-s valamim, ami ugyan működik, de baszhatom.

    Azt mondjátok, hogy nem ennyi lenne a valós ára, hanem 1000-2000 ft körül. De kijelző nélkül még ennyit sem ér a fent említett probléma miatt!

    Akkor már inkább érdemes egy autós töltőt beszerezni, utángyártott kb 1000 Ft, és bárhol vagyunk használható. Akár gyalogosan is, szinte mindenhol találni autót, így pár perc erejéig bepofátlankodhatunk valakihez egy kis töltés céljából. Nem hinném, hogy visszautasítanának, legalább is én magamból indulok ki.

    De amúgy a nagy áruházakban kapható 3-5 eFt kerülő telefonok is tökéletesek e célra, és még kijelzőjük is van!

    Ez a cuccos meg kijelző nélkül meg annyit ér mint halottnak a csók, szerintem még 1 Ft-ért sincs létjogosultsága. Korábban azt írtam, jó ötlet lehet ez, de így utána gondolva már megváltozott a véleményem.

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

  • donceleger8

    őstag

    válasz Dark Archon #163 üzenetére

    Minek hívjam a mentőket ha lerobbant a kocsim?
    Max az autómentőt kéne hívnom, de annak meg még a számát sem tudom.
    De ha tudnám is minek hívjam őket, hogy aztán jó drágán intézzék el a mentést.
    Barát rokon ismerős e célra olcsóbb megoldás.
    De ha nem tudod a számukat fejből, akkor ott rohadsz meg.

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák