Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viera

    őstag

    válasz Roberto76 #789 üzenetére

    Innen töltsd le az XperiFirm-et,és ott megtalálod az összeset.
    Utána Flashtool-lal tudsz belőle ftf fájl-t csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

  • Pingi89

    újonc

    válasz Roberto76 #789 üzenetére

    Mély depresszióból rántottál ki, úgy néz ki bevált az adatok törlése! Nagyon szépen köszönöm!

    A hátlapról én el tudom képzelni hogy valami féle plexi üveg, mert ha a sarkoknál srégen benéztek olyan, mintha látszódna a vastagsága.

    Az s6-hoz való viszonyításhoz érdemben tényleg nem tudok hozzászólni, mert nem használtam. Kiinduló pontnak a saturnos nyomkodás szolgált, ott úgy éreztem minden alkalmazás azonnal elindult gondolkodás nélkül, meg is néztem gyorsan a memória kezelőt nem e futottak e már. Nyílván ez nem lehet mérvadó, mert egy beköltözés és hosszabb együttélés után derül ki mi is az hogy gyors és erős. Azzal én is egyetértek hogy nem tudom miért nem hozzák le sehol a rendszer gördülékenységét. Youtube videók kommentjeiben rengetegen írják hogy Sony is laggy. Van egy ipse irritáló akcentussal aki egymás mellé teszi a telefonokat, pl s6 és z5-öt is, és egyszerre indít rajtuk azonos alkalmazásokat. Ahol nem egyértelmű, vagy nem sokkal de a sony én szerintem gyorsabb, ott ő kihozza hogy az s6 gyorsabb. És sok ilyen van. Nameg a legtöbb tesztoldal temeti is a z5öt. Volt egy z ultrám kb 2 hétig, azt még most is mellé lehetne tenni bárminek, belakva amit az tud.

    A tv-s problémámra esetleg még tudtok még egy biztatót mondani? Hogy ez manapság már nem működik úgy mint a régebbi telefonoknál hogy adattárolóként felismerje azt nyomorult memória kártyát? Mert ha másnál esetleg működik, akkor vissza megyek a tmobileba, előtte elindítom a 4k felvételt amíg a 64 gigás kártya megtelik(addigra cirka olvadás ponton lesz) és leégetem az arcukat. :(((

Új hozzászólás Aktív témák