Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • csszorsi

    csendes tag

    Sziasztok, elég nagy dilemmában vagyok napok óta, mert nem tudok dönetni...Z3c vagy Z5c már véginyálaztam az összes fórumot, kb majdnem minden hsz-t , videokat youtubon, mégsem tudom eldönteni :(
    Már ott tartok hogy nem is érdekel és lemegyek egy közép kategóriás samsng (a5) fele :(
    T-től tudám kihozni részletre Z3c kb 125k, Z5c kb 175k
    Méret, design nagyon fontos lenne na meg a kamera, de lassan tényleg ott tartok hogy a samsung kamerája jobb képeket lőne, videozna mint afelső kategóriás sonyk,. Gondolom már a sok info miatt vagyok ilyen tanácstalan.
    Ha valaki még adna egy kis löketet a vacilálásomra, megköszönném :)
    Kamerát napi szinten használnám (kisgyerekeim+ munkám miatt)
    Iszonyat tetszik a z5c kialakítása, designja, de ha kényleteln vagyok tokban tartani fóliázni, már majdhogynem az is mindegy mert a tokok mindent "lefednek" rajta :(((
    valahol olyan érzésem van, hogy túlságosan erős nekem ez a teló, de az a5 meg túl gyenge, valaho a kettő között lenne jó...na lehet az lesz a z3c :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák