Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szaszabond

    aktív tag

    válasz csacsi67 #7245 üzenetére

    Köszi ez megoldotta ezt a gondomat is, viszont nem igazán örülök neki, hogy így kell trükközni a telóval, hogy a gyári opció működjön.

    Gravity Box és Xposed: Felraktam, nézegetem, de nem nagyon látok változást azon kívül, hogy végre működik az emelkedő csengőhang, illetve, hogy megjelent egy kis X a task managerben amivel egyszerre tudom bezárni az összes megnyitott alkalmazást (ez is hiányzott már)

    Bepipáltam, hogy ha arccal lefelé fordítom a telefont akkor némítsa el a csengést illetve, hogy legyen teljes képernyős a hívó fél képe, de ezek nem akarnak működni (vagy csak béna vagyok?)

    Szóval tudna esetleg valaki tippeket adni, hogy mire jó még ez az Xposed és Gravity box , vagy más addonjai?
    Hogyan lehet jobbá varázsolni vele a Z1C-t? Mit mire állítsak stb stb.(például tud e olyat, hogy ha a fülemhez emelem a telefont akkor automatikusan felveszi a hívást?, vagy ha a képeket nézem akkor ha rátenném az egyik ujamat és mozgatnám a telefont akkor mozogna vele a kép is pásztázás módban kb., mint az S4 minin....szóval ilyesmik - De ezek csak példák a sok kívánság közül)

    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák