Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuxosbömis

    tag

    válasz Bog #359 üzenetére

    Részemről is is sóhaj, legyintés, kacarászás pont ugyanebben a sorrendben.

    Elolvastam a Huawei Mediapad M3 tesztjét:

    "Csakhogy az M3 sem lett hibátlan, kezdve a vakut nélkülöző, felejthető kamerákkal, amit hajlandó vagyok apró fekete ponttal átugorni. A 1600 x 2560 pixeles felbontás tényleg remek 8,4 hüvelyken, a kalibráció azonban messze van a DCI-P3-as standardtól, ennyi pixel pedig túl nagy falat a hardvernek, ha komolyabb 3D-s játékokról van szó. A főoldalon eddig nem volt jellemző a dadogás a Kirin 950-nel, az M3-nál ez mégis előfordul. Ha a játék és a pontos képernyő kalibráció fontos, egy Apple iPad továbbra is magabiztosabb választás."

    Ez az összegzés után ajánlott plecsnit kapott. Gondolom, mert 4 GB Ram van benne, meg mert nagy a felbontása.

    Jesus Christ, csak ennyit mondhatok.

    BTW......kell egy másik tablet otthonra. Na ez az a tablet, amit az életben meg nem veszek....különösen nem 100 rongyért...egy dadogós tabletet.

    P.S. Kb. a Sonys konkluziótok is ennyire "reális".... csak ez sokkal jobban virít. Nem offolni akartam.
    P.S. 2 Nem fogok többé kommentelni, sem itt sem más topicban. Ha ezt így folytatjátok, azért foglak benneteket olvasni, hogy tudjam biztosan mit nem kell megvennem....Le kellene szállni a magas lóról és bele kellene nézni a tükörbe.

Új hozzászólás Aktív témák