Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Jegesmaci81 #169 üzenetére

    Azzal hogy itt sd bővítőhelyre, stereo hangszóróra meg Jackre hivatkoztam nem az innovációt próbáltam érzékeltetni bármennyire is ezt erőltetitek hanem azt hogy ezért is van nagyobb káva

    Az S8-ban a második hangszórón kívül mind benne van, és mégsincs káva. Ez a káva arányaiban nagyobb egy mai alsókategóriás modell kávájánál is.

    Nem tudod átállítani. Volt belőle balhé is. Akárhogy állítgatod soha nem lesz jó!
    Ne legyetek már ennyire elvakultak.

    Gondolom, Te az S8 "kijelzőbalhéra" gondolsz. Én viszont általánosan beszélek arról, hogy az AMOLED mennyivel előrébbmutató az IPS-nél. Ráadásul ez a panel az IPS-ek közt is maximum csak középszerű.
    Inkább te vagy elvakult, mert olyan dolgokkal véded a Sony-t amik nem igazak/más telefonokban is megvannak jobb minőségben vagy jobb feltételek mellett.

    Az S6-osodnak csak a kijelzőjét említettem, hogy hiába 2 éves, jobb ennél. Amúgy az egy szar telefon, már csak a pocsék akksi miatt is. Sony T28 pedig tudtommal nem volt, akkor még javában Ericssonként létezett csak a cég. :)

    (#170) Bazijoe73: Vagvölgyi Noémi, te vagy az? :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák