Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Tomcat #1299 üzenetére

    Így szoktam én tölteni, a Z2 telóm lassan 3 éves lesz és még mindig nagyon jó állapotba van az akkumlátora.

    Ha valaki használt az ujjlenyomatos biztonsági rendszer előtti koppintós kijelzőfeloldást, és hiányzik neki az Oreo rendszerből, annak ajánlom a Nova Launcher Prime!
    Ezzel a launcherrel megoldható, hogy koppintással elsötétüljön a kijelző, ill. koppintásra feléledjen, úgy hogy ne kelljen az oldalsó gombot megnyomni.
    Annyi szépség hibája van a dolognak, hogy a felélesztés, csak addig működik még le nem zár a kijelző, ez 5 másodperc. Ez arra jó, ha valamit elfelejtettem volna, akkor gyorsan vissza lehet menni a menübe.
    Nagyon sajnálom, hogy kihagyták ezt a koppintós felélesztés a sony mérnökei. Szerintem nagyon kényelmes volt, tudom a biztonság miatt tették ezt, de hadd döntsem el én, hogy mennyit kockáztatok.
    Az ujjlenyomatos gomb nagyon hektikusan működik. A tesztek olvasása után nem értettem meg, hogy mire utalnak, de most már tudom, sajnos.
    Egyébként a Nova Launchert ajánlom mindenkinek, nagyon sokoldalú és megbízható alkalmazás. A gyári téma meg sem közelíti szerintem.
    ;)

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák