Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci_csk

    senior tag

    válasz soko70 #85 üzenetére

    De igen, nekem van egy ilyen telom, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Egy honapja hasznalom. A kepernyo fantasztikus, a kepek szuperek, mozog mint egy raketa es tetszik a kinezete is, egy az egyben jo telo.

    Csak ahogy ITT szokas, mindig azok tudjak jobban akiknek nincs, mint azok akik hasznaljak is mindig is igy volt. Es aztan az ilyen dumak, hogy "mas telonak jobb ez" amannak "jobb az" a harmadiknak meg "jobb amaz", lehet hogy igaz, de olyan telo nincs amibe az az "osszes jobb" amit kulon kulon emlegetnek, MIND benne lenne egyszerre, ugyhogy jo lesz ez nekem a kovetkezo ket evben. Az irigyek meg csinaljanak amit akarnak.

    Huawei 20 pro ugyanebben az arban, nalam bukta volt, azok a "legjobb" kamerak engem nagyon elzavartak a vasarlasatol, hagyom masnak.
    A Mate 20 pro detto.
    Az Oppo Find X amit szivesen megvettem volna de sajnos errefele nem talalhato.

    Xperia XZ3

  • blagolf

    senior tag

    válasz soko70 #85 üzenetére

    Nekem régebben Sony telefonjaim voltak, de az XZ-nél kicsit kiábrándultam belőle a full műanyag ház miatt. (egyébként jó telefon volt az is) Voltak Lg és Htc telefonjaim, de nem voltak az igazik. Mondjuk a G5 nem volt rossz, de kinézetre kicsit idejétmúlt. Most megvettem én is az XZ3-at. Egyetlen dologba tudok belekötni ami eddig minden Sony telefonnál így volt: videó felvétel hangján kicsit le van csípve a magashangokból. Tudom hogy ez a zajszűrés miatt van, de az lehetne kikapcsolható. Én 1 hét alatt az újjlenyomatérzékelkő helyét is megszoktam.

    Üdv, Zoli

Új hozzászólás Aktív témák