Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz vicze #350 üzenetére

    Magánvélemény: a hordozható dac-ot az egy akkora elb...dolognak tartom, mint az y kábelt az iPhone-nál, Én az asztali dac-okról beszélek, ott egy értelmes minőség is 140+ Egy mobilra fogsz rádugni még egy mobileszközt, ami jóval nagyobb, mint maga a telefon? Tényleg kényelmes dolog. Ja, nem. Arra jó, hogy a business class osztályon villantson egyet a tulaj, hogy erre is van pénz, nem csak a repjegyre az Emirates-nél. :D Kiemelkedő minőségi hordozható zenehallgatás nem telefonon fog megtörténni, hanem céleszközön pl egy DAP-on. Véleményem szerint a tökéletes minőségi zene és az utazás, egymást kizáró ok. Maximum jó minőségről lehet beszélni, de nem kiválóról. Ha már utazok, és ki akarom zárni a külvilágot, akkor egy noise cancelling fejhallgatót választok, ami aktív. Ez már eleve belenyúl a hangképbe, és hiába lesz kvázi kizárva a zaj az ellen fázisos megoldás miatt, a tartalom is torzul. Próbáltam ilyen NC fejest, aktív zajszűrésnél változott a hangkép. Engem nem zavart, de vannak olyanok akiket igen. A mobiltelefonokban lévő dac pont elég a tömegeknek. Aki minőséget akar, az ki fogja dobni a pénzét az extra kütyüre, ha kell, ha nem. :) A snapdragonban benne van az aptx-hd, de pl a Samsung egyáltalán nem használja. A Sony az egyetlen mobil gyártó, aki úgy-ahogy odafigyel a zenei teljesítményre is, hiszen mégis az egyik húzóágazat a szórakoztató elektronika. Főleg hogy jó fejhallgatói is vannak. Így abszolút érthető, hogy beleteszi termékeibe a saját formátumát, is ha egyszer van, és az ráadásul még jó is. Volt még egy jó zenei mobil a Marshall London, de az a fehér holló kategória volt A telefon kameráját meg ballisztikus ívben lesz@rom, nem fotózom telefonnal, maximum munkához gyors képeket, amik arra pont jók, hogy elküldhessem mail-ben hogy pl. mi a hiba.
    Azért nincs tucat kínai telefonom, mert vannak olyan igényeim, amit eddig mindössze három gyártó volt hajlandó applikálni a telefonjaiba. Az Apple kizárva az ios miatt, A Samsung kizárva a görbe kijelző miatt, így maradt a Sony. Ha esetleg a jövőben lesz olyan gyártó, aki a vízállóság mellett belerakja a barométert is a telefonjába, és olcsóbb lesz a felsorolt készülékek bármelyikénél, akkor azt fogom venni. Amennyiben a forma is elnyeri a tetszésem. ;)

Új hozzászólás Aktív témák