Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuzz93

    csendes újonc

    válasz Danci #229 üzenetére

    Köszönöm válaszod!
    Nekem jelenleg egy Samsung Alphám van, már elmúlik lassan 1,5 éves, de ez már sajnos nagyon nem az igazi. Az aksija maximum 2,5 óra kijelzőidőt tud, ami számomra kritikán aluli... Múltkor pedig teljesen megadta magát, fél óra alatt merült 40-50%-ot, azóta egy hard resettel jobb a dolog, de kb semmi alkalmazást ne tegyek rá, mert megadja magát a telefon. Ja és nem beszélve a folyamatos hálózat ledobásokról! Van olyan, hogy áthúzza a térerőt, és, hogy "Nincs szolgáltatás", kerestetni akarok, akkor pedig azt írja, hogy nincs benne sim kártya. És azért is félek ettől, mert havernál is ugyanígy kezdte az Alpha, azóta összetörve pihen... :D

    Ennél a modellnél ez nem jellemző? Az a baj, hogy én faluban lakom, és vonaton utazok minden reggel-este, és ott az Alpha sokszor gondolkozik, bezzeg a mellettem ülő Iphone 7-se az nem (ugyanúgy vodafones), szóval én ezért gondolom, hogy ez a telefonom hibája. Ezért szúrta ki a szemem most a vodafone-n ez a telefon, a jelenlegi alphám független volt, gsm-be vettem, de most jobb lenne ilyen részletfizetés, ezért néztem ezt a modellt.
    Alpha előtt bezzeg volt egy HTC Desire 500-som, ami kb jobb volt, mint most ez a gyönyörűség (egyébként egyik legszebb Samsung telefon, főleg ebben az ezüst színben), és még mindig működik sóginál!!

    Tehát ennek a telefonnak sokkal jobb az aksija? Mennyi kijelzőidő hozható ki belőle? Leginkább wifin vagyok, utazásnál, ami kb 1-1 óra reggel-este, akkor van ugye mobilnet használva, zene, messenger...

  • atis78

    tag

    válasz Danci #229 üzenetére

    Ez engem egyaltalan nem lep meg. A Huawei/Honor telefonok szerintem enyhen szolva is kicsit tul vannak hypeolva itt a mobilarenan.
    En is eppen most akarom a Z3c erre cserelni. Bar elegge elgondolkodtat a XZ is de az mar meretben elegge huzos... foleg a compact utan
    Szamomra a kamera egyebkent se fontos kerdes. Ha fotozni akarok akkor eloveszem a fenykepezogepet es meg szar fenyiszonyok mellet is jo kepet csinalok nem pedig egy ertekelhetetlen masszat mint barmelyik mobillal gyakorlatilag.

Új hozzászólás Aktív témák