Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fodorpress

    csendes tag

    válasz darvinya #441 üzenetére

    Szia darvinya!

    Köszönöm a segítséget, zene megoldódott, már van az sd-n music mappa. :) Az sd telepítés még nem megy.

    Próbáltam a App2Sd progit, de szerinte minden ami ott lehet az az sd-n is van. Ez így is van, mivel így hívja a rendszer a beépített memória egy részét. Persze nem a beállítások menüben, ott belső tárhely a neve. Az Astro-ban vettem észre, hogy három tárhely rész van: egy asec nevezetű, egy sd card nevű és egy ext card nevű, ez az utolsó az a micro sd amit én raktam bele, amire a zenéket is másoltam. Erre nem tudok app-ot másolni, mert amikor a rendszer sd-re másol, az neki valamiért a belső memória sd nevű része - magyarul belső tárhely ugye a menüben.

    Ez egy 2GB-os partíció, vagy külön memória rész, a belső tároló mellett ami 754MB, ezen van a rendszer. Opciót nem kapok, hogy melyik sd-re szeretnék másolni, csak ezt a belső memória részt hajlandó használni...

    Nem tudom mennyire érthető amit vázoltam, mit csinálok rosszul? Találkoztál már ilyennel? Keresgéltem de ilyen problémát nem láttam a fórumban...

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák