Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz mrlujoak #206 üzenetére

    Szerintem a legnagyobb gond ott is az volt, hogy a kontroller drivereit nulláról kellett volna újraírni ICS-hez, és volt ugyan bétatesztelés, de nem volt 100%-os az eredmény - a júzer meg jogosan húzta volna a száját, hogy pénzért megvett egy rakás játékot, amit nem tud rendesen futtatni.

    Sok kritika érte így is a Sonyt a Play miatt, de szerintem korrekt hozzáállás volt részükről, hogy kiálltak és megmondták kerek-perec, hogy 'tudjuk hogy megígértük, dolgoztunk is vele annyit mint a szemét, ki is volt adva tesztelésre, de végül a típus jellege miatt jobbnak láttuk, ha nem kockáztatunk és marad a GB. Elnézést.'..
    Ez a normális hozzáállás szerintem is, amit ugyan magasztalni felesleges, egyszerűen ennek kéne mindenhol alapértelmezettnek lenni és egész máshol tartana a droid. Biztos vagyok benne, hogy a Sonynak komoly szerepe van abban, hogy kezdi a többi gyártó is komolyabban venni a supportot, máskülönben lépéshátrányba kerülnek..
    Az SE is bebukta a 2010-es palettát emiatt, a Samsung is szégyenben maradt jónéhány (akkori viszonylatban) csúcsmodellel, a mostaniakkal már aligha mernék ugyanezt megcsinálni a jövőben.

    Mindent egybevetve azt hiszem jó esély van rá, hogy kivételesen márkahű legyek, a magam részéről jóval többet kaptam a pénzemért mint vártam, és nem kellett csalódnom.
    Ritka dolog ez manapság, a legtöbb gyártót csak addig érdekli a vásárló, amíg leteszi a pénzt az asztalra, aztán tesznek rá magasról. Sajnos.

    Az idei paletta viszont szvsz. korántsem olyan ütős mint a tavalyi volt, valahogy (még ha dizájnra meg is van, de) nincs az az egységesség ami volt, és az ár/értékarány is szerintem jobb volt tavaly. Ez is megkaphatta volna nyugodtan az MSM8255-t és az Adreno 205-öt, nem hinném, hogy jelentékenyen megnyomta volna az árát - ennyiért pedig instant get lenne a tavalyi vassal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák