Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz oz82 #15028 üzenetére

    Hey
    Már volt róla szó , hogy LTE így, 3G úgy stb stb. Vodafone-on H+ vagy csak H van talán és a fel-le nyilacska. Átkapcsolni nem tudtam 4G hálózatra, de egyik szolgáltatónál se mutat 4G vagy LTE hálózatot. Én vagyok marha vagy mit reklámoznak a szolgáltatók, ha nincs is. Persze értem, hogy a reklámban jól el leeht sütni a poént, hogy 4G képes mobil, de hol az ő részükről a 4G vagy LTE ...? Látom, hogy van már pár teszt, de húzom a számat kicsit.
    A reklámban leírás, hogy zavartalan videózás a szupergyors internettel stb stb, de én pl H+ kapcsolattal is simán streameltem amerikai futballt, csak odabasz az adatforgalomak. Minek reléámozzák a szolgáltatást, ha korlátoznak a használatában, mert leírják, mire nem használhatom, meg ilyesmi.
    Rossz a díjcsomagom? Rosszul értelmezek? Kevés a díjcsomagom, 2 gigás, flottás adathasználatom van.

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák