Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roland091

    senior tag

    válasz dejvid8 #12148 üzenetére

    annyira azért nem kaotikus a helyzet, bent tartja a ramba a dolgokat csak hát picim hamarabb kidobja a kelleténél, igazából nálam tök random jön elő valamikor teljesen meglepődök h milyen jó máskor meg " really??" xD másik wifi tényleg lehetne erősebb de én még nem éreztem h bakker de gyenge meg h eldobná.:)
    de azért ezek mind olyan problémák amik szoftveresen javíthatóak és reméljük a 4.3-al megoldódnak a gondok és gyarapodnak :) ezektől függetlenül ár/érték arányba még mindig bestbuy mert maga a hardver az nagyon ott van :)

    (#12149) malibu : sony gyári widgetjei nem használhatóak más launcherekkel :/ sajnos :(
    a hangerő nem tudom mitől ingadozik én powerampot használok, walkman se gyenge
    de a poweramp én szerintem sokkal jobb :)
    a kontraszt meg passz :/ :)

  • sutszi

    veterán

    válasz dejvid8 #12148 üzenetére

    Egy kicsit olvass alaposabban. A memóriakezeléssel kapcsolatos probléma nem mindig és nem mindenkinek jön elő. Ezt írtam az előbb, hogy a változatos szoftverkörnyezet miatt nem sikerült általános érvényű megállapítást tenni. Előfordult már olyan, hogy játékot leküldtem háttérbe és közbe volt e-mail, meg más...aztán 30-45perc múlva eszembe jutott és simán ott volt. De olyan is volt, hogy véletlenül háttérbe küldtem, de már nem hozta vissza...Nem kell túlzásokba esni, mert számottevően nem befolyásolja a készülék használatát...
    A wifi-s témát meg már linkeltem párszor. Egy Thinkpad T61-el és egy Xperia Mini-vel mértem össze a wifi képességeit. A különbség nem volt megrázó...
    Gondolom van más alternatívád is nem csak az SP. Nézd meg, hogy azzal mi a helyzet, de szerintem manapság ár/érték arányban az egyik legjobb az SP.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák