Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz toth87 #17309 üzenetére

    Ha közben már meg oldódott a problémád akkor nagyon off leszek. Ilyen elmaradt hívások témába nekem annó volt egy hosszadalmas igen érdekes kálváriám, nem mondanám végig...... Annyi lenne a kérdésem, hogy a telefon számod az számhordozott pillanatnyilag vagy sem ? Ugyanis én meg jártam egyszer egy vodafontól a téhez át hordozott számmal, amit 6 hónap elteltével a voda ujra eladott és hálózatra engedett, ebből kerekdett ki az a dolog hogy nem értek el stb stb. mint amiket te is leírsz kb......Szóval ha számhordozásos a telefonszámod, akkor kösd fel a gatyád, mert nagyon hasszadalmas és nagyon agresszív műsort kell előadnod, hogy helyre állljon a dolog. Ez a fajta "tévedés" nem csak abba a felállásban létezik amit leírtam és nem is annyira egyedi, ez mindegyik szolgáltatóval működik oda-vissza, ezt több szervizes és hálóta irányító is mondta amíg végig jártam a hosszú utat a megoldáshoz.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák