Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #119 üzenetére

    iPhone-os részben hadd ne menjek bele, főleg ne veled szemben :P

    Az U-nál lévő gondokat én is néztem. Most láttam a sony oldalán: [link]

    Aszondja: Internal phone storage: 4GB

    szerk.: ez a P esetében csak 13GB

    S esetében olyan van, hogy:

    Internal phone storage: 1 to 1.5GB
    Flash memory: 32GB eMMC

    Tehát ha jól értem az S esetében tisztán megkapjuk azt a 32GB-ot.

    Izé, na ez így már tényleg necces. Nem mondom, hogy nem lehet elég, de ez már tényleg nagyon szűkíti kört aki megelégszik ezzel is. Mire ez a telefon kijön, lesz vagy nyár eleje. 2012 fele ez már nem elég.

    @kolosanyi:

    Én is a 16GB-os verziót néztem ki magamnak. Gondolom az ára is kellemesebb lesz. A design is tetszetősebb, mint az S-é bár az S is tetszik.

    Egyébként a telefonpiac még nem tart ott, hogy FLAC-ban tárolj rajta kismillió zeneszámot. Sőt, talán az audiófileken kívül (elnézést) mást nem is érdekel, hogy mobilon veszteségmentesben hallgasson zenét egy mezei fülessel.
    A FLAC kezd bejönni a köztudatba bár egyik ismerősöm se tudja mi az (a kockák kivételével). De még mindig csak otthoni gépen HTPC-n tehát valami asztali cuccon.

    @Zolesz007:

    Ahogy nézem 3GPP-be vagy Mp4-be vesz fel full HD-ben. Fogalmam sincs mennyit foglal. De itt is szem előtt kell tartani, hogy van hozzá adatkábel. Egyik telefon se arra lett kitalálva, hogy a teljes családi multimédiát - zenéktől kezdve a 12Mp képeken át a full HD családi videókig (hogy a filmekről ne is beszéljek) - a telefonon tárold.
    Nekem most kb 800 kép (köztük pár VGA videó) van a telefonon, de mindegyikről van backUp a gépen. Sőt a gépen lévő fényképes mappáról is van backUp egy másik vinyón. Szóval, amiket készítek képeket azok max pár napig maradnak a telefonon utána másolom át a vinyóra. Így is 1,2GB szabad hely van a 2GB-ból. De ha csökkenne gondolkodás nélkül törlök, mert minden megvan a gépen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák