Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz mrlujoak #331 üzenetére

    Azt ne mondd nekem, hogy az áttetsző készüléktest, mint dizájnelem nem meghökkentő és jó?!
    Pont ez a lényeg. Egyedi, másnak nincs ilyen.
    (van egy LG, ami slider modell, és annak a billentyűzete átlátszó, de az nem maga a készüléktest)

    LG Crystal, annak jól is állt, az a baj a sony rossz irányból közeliti meg, mint anno az x5ös, hát az is marha szép volt ;]
    maga az ötlet nem rossz, nemis a csik a bajom, hnem alatta az a doboz randa.

    Azt a 90%-ot reprezentatív adatként képzelted? Gondolom nem...
    nap mint nap vásárlok és leendö vásárlok közt vagyok, és a reprezentatív az, h 10emberből 10-nek a samoled színei jönnek be és nem pl a SE ARC, vagy az LG 2X színei, ez reprezentatív, csak azért nem írtam 100%ot, mert tudom h van pár geek, akiknek jórésze azért ellenzi ezt mert az iPhone-jába nem az van, viszont megfigyelhető, h már ez is divat lett, h fikázzuk az amoledet :))

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák