Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KyeX

    csendes tag

    válasz bubus66 #330 üzenetére

    Én annak csak örülök, ha más módszer is van rá, ahogy annak is, ha nálam hozzáértőbb is tagja a topicnak ;)
    Annak is nagyon örülök, hogy kezd beindulni a fórum,, kevesen írtak eddig, most egy darabig nem néztem fel, meg lepődtem a sok új hozzászóláson. :)
    Nekem szerencsére jó ideje nem volt szükségem a garira (tudom, az ördög sosem alszik), a root-ra viszont szükségem van, a sok felesleges app törlése és a "tárhelygond" kezelése végett. Kicsit lehet elkapkodtam a rootolás megosztását, nekem is csak tegnap sikerült. De remélhetőleg az xda-s scrácok nem szoktak hülyeségeket megosztai. Utánanéztem, lehet unrootolni is már. :)

    A bootloader nyitás a későbbiekben viszont lehet, hogy érdekelne ;)

    Unroot menete:

    Javítás opció használata a pc companionnal, vagy a telefon eredeti ftf fálját kell flashtoollal felflashelni. Ennek eredményeként rootmentes gyári romot kapunk.

    [ Szerkesztve ]

    (Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

Új hozzászólás Aktív témák