Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    Nem olyan rossz ez. Nem kel mindeninek a flagship. Anno a Wayteq Talk 5H is 50 lepedö volt, 5.5", HD felbontás, de 1GB RAM meg 4GB belsö memóriával, és mégis tömegek vették. Most 60e, nemsokára becsúszik az 5x ezres táborba. Én inkább veszem ezt, mint valami kínai "vacakot". Pedig volt Wayteqem nekem is. Ha csak egy nagy és megbízzható telefon kell, akkor ez ennyiért is okés. Nekem. :)

  • kato78

    tag

    én örülök, hogy egyen Sony a kinézette, hasonlóan mint a Samsungnak vagy Iphonenak. Ránézel, és egyértelmüen tudod, ki gyártotta. De ha ez nem lenne elég, otta BMW, VW, elölröl és belül kb minden modell ugyanaz. Bekötött szemmel egyikböl-másikba ázülve max a méret alapján lehetne tippelni, miben is ülünk azon kívül hogy VW vagy BMW. Netezni, emailzni, csevegni, esetleg videokat nézni nem kell ennél több. Nekem is volt E1 -m, helyén kezelve a telefont, belépö okostelefon, nem volt olyan szörnyü. Igaz annyira jó sem, de nem S4 volt akkor hanem E1. Abban az idöben és telefonok között akor at volt az alap. Én örültem neki, mert bár a kamera nem volt említésre mélto sem, de telefonálni, netezni, emailzeni és csetelni elég volt. Egy S4 árából kpb 10 E1 -et lehetett venni. Ez elmond mindent. De ha ez a Xperia szörnyü, fogj a kezedbe egy alcatel A3 -t vagy Vodafona Smart akármit. Peace and love! :)

Új hozzászólás Aktív témák