Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    válasz MuzikJunkie #15 üzenetére

    Nekem pár kínai eszköz, köztük MT6575, MT6577, MT6589-el szerelt telók megfordultak a kezemben. Az, hogy SoC ugyanaz, bizony semmit nem jelent, mert ettől még ég és föld lesz a különbség a kínaiak meg ezen Sony közt, ugyanis sok alkatrész van még SoC-en kívül a telókban, meg ott az a fránya szoftver is. Az összes kínai belpiacosban a villanó led nullértékű. Nem gyenge, hanem simán nulla. Kameramodul, a pocsék és a borzalom két szélsőérték közt mozog. Nagyon ritka esetekben korrekt is előfordul (pl az én ZTE V987-emben, de a kezemben járt jiayuké mind borzalom volt). A GPS is kb a pontatlan és a nem működik értékek közt mozog (ezzel a ZTE kivételével - de ez sem a legpontosabb a Samu Galaxy S 5.0 wifim kenterbeveri minden teikintetben), mindben csak szenvedtem, de értékelhető, tartós javulás nem lett), a füles audiókimenetek már talán kevésbé ergyák, de a szoftver optimalizáltsággal is vannak jópár modell esetén gondok. Ezek fényében nem olyan rossz készülék ez, bár a 80 talán kicsit sok, de ne hasonlítsuk egy Cubothoz, Jiayuhoz vagy akár Thl-hez. Utóbbiak kamerái is minősíthetetlenek, pedig elvileg ezek nem is a legratyibb kínai belpiacosok. A jobb ZTE, Lenovo, Huwei MT6589-el szerelet modelljei idehaza áfástól vámostól sem igazán állnának meg a Sony ára alatt.

Új hozzászólás Aktív témák