Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz AliceWake #203 üzenetére

    "Pont le van írva, hogy milyen az értesítő LED."
    Sorry, ez elkerülte a figyelmemet :R
    ... viszont arról nem írtál, hogy mennyire szólhat bele ennek működésébe a felhasználó. A békeidőkben, amikor a Xiaomi telefonokon még volt értesítési led - ráadásul RGB (ezt csak azért írom, mert volt időszak, amik ugyan még volt, de már csak egy színű) - akkor az aktuális Miui-ban pl. lehetett változtatni, hogy melyik eseményre, milyen színnel világítson.

    "A kodekek pedig többször is." - itt igen, ezt megtaláltam. De akad teszt ahol nem írjátok.

    "Viszont nem minden gyártó specifikálja a kodektámogatást." - na, pont ezért kellene nektek megnézni!

    " ... nem térünk ki rá, hogy Widevine L1, akkor nyilván nem az ... " - ööö... nagy kérés lenne, hogy minden esetben kitérjetek rá? :U És egyúttal azt is meg lehetne említeni, hogy a Netflix milyen szinten támogatja. Mert ugye az L1 ≠ 100% Netflix kompatibilitással.

    #204 Wolfy33
    "Milyen média tartalomra gondolsz?" - kezdetnek egy 16:9-es YT-s videóra. Az ugye 1:1-es arány mellett két "gyász csíkot" fog neked a telefonon tartalmazni (jobb- és bal oldalon, mert ugye szélesebb a kijelző). De, mi a helyzet a - gondolom - 16:9-es TV-den?

    #205 kutyek
    " ... "rendes" külső monitorként hajta meg a másodlagos kijelzőt." - igen? Na, pont erre lettem volna kíváncsi. És milyen felbontást választ? Érzékeli a kijelző natív felbontását, és azt?
    Vagyis mondjuk az én FHD+ (1980 × 1200) és FHD-s TV-met is szépen képes lekezelni mindenféle torzulás, és "keret" nélkül?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák