Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Bog #198 üzenetére

    " ... ahogyan olvashattad, fogtam az igényt és ha találunk rá időt, akkor külön foglalkozunk majd a manuális videózással." - Ámen!
    ... de, ne csak azzal! Tudom, hogy a fotózás / videózás baromi fontos (nekem mondjuk annyira pont nem) egy telefon (képzavar) esetén. Viszont ki lehetne térni sok már apróbb dologra is. Pl. Widevine L1.: mostanában látom, hogy bizonyos esetekben említésre kerül, ha ilyet tud a készülék. Viszont ezt jó lenne általánosítani. Vagyis, ha csak L3-at tud, akkor azt is jelezni kellene. Bluetooth: audio codec-ek listázása (ez, hol van, hol nincs, hol pedig lehet hibás). Az is izgalmas kérdés (persze lehet csak nekem), hogy a mindenfelé "hangzásjavítók" a bluetooth "kimeneten" is élnek-e (az én P10-emen pl. nem). Működik-e rendesen a bluetooth absolute volume (az előbb említett P10-en, ill. gyk. az összes Emui 8-as telefonon ez rossz volt)? OTG: milyen fájlformátumokat támogat? Ha, már itt tartunk, egy - elképzelhetően - szőke nős kérdés: Ha nekem ilyen csoda 21:9-es telefonom van, és - ahogy a tesztben is írva van (erre sem mindig tértek ki) - 4K 60 FPS DisplayPort támogatással bír, akkor mi történik, ha rádugom a TV-re? Egy "csíkot" fogok csak látni, mert a TV-m (még ha 4K-s is) 16:9-es? Gyanítom igen, de nekem - és ezzel lehet nem vagyok egyedül - nincs ilyen tapasztalatom.
    Még egy, szintén ebből a cikkből: értesítő LED. Milyen RGB, egy színű? Mennyire szabható testre a működése ...
    A fentiek csak így nagy hirtelen jutottak eszembe, és olyan apróságok, amik nem igényelnek plusz órákat napokat (szemben mondjuk a videózással), de mégis olyan pluszt tesz a cikkbe, ami máshol szintén nincs.

Új hozzászólás Aktív témák