Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #16820480 #194 üzenetére

    Értem én. Kifizetődőbb mindennel (is) foglalkozni, mint elmélyülni a témában. Persze ez érthető, mert mindenki pénzből él, csak közben picit szomorú is ...
    D2D-t sem ismerem, de vele legalább már találkoztam. De, hogy behozzak én is valakit, akinek a sztorija még bele is illik ebbe a témába. Ez az Oluv csávó bluetooth hangszórók, fejhallgatók, ill. úgy általánosságban "hangkeltők" tesztelésével foglalkozott, ill. foglalkozik, de most már picit máshogy. A sztorija röviden: mivel nála egy teszt nem annyiban merült ki egy hangszórónál, hogy figyi öcsém, ez olyan basszust tol, hogy magad alá ...
    ... meg vedd meg, mert tuti nem fogsz csalódni, én garantálom (itt van a pénz a zsebemben, amit a gyártótól kaptam, szóval, ez a cucc tuti, na!).
    Ezzel szemben tesztelt, mért, és ha valami gyengusz volt azt elmondta. Hosszúak, és fárasztóak voltak a tesztjei, azok számára, akik csak arra voltak kíváncsiak, hogy ez most több basszust nyom-e mint X gyártó terméke, és a "legböfögősebb" bass boosted zene, hogyan rezegteti a membránt egy slow-mo videóban.
    Gyorsan maga köré gyűjtött egy kemény magot, de ez kevés volt a fennmaradáshoz, úgyhogy be kellett hozni a képbe a Patreon-t ...
    Szóval, vágom. Nem könnyű kérdés ez. Viszont apróbb lépésekben csak el kellene indulni, mert ennek így tényleg az lesz a vége, hogy az itteni tesztek a tucat + 1 kategóriába fognak esni.

    #195 Wolfy33
    "A 13 mm... hát nyilván ízlések szerint,kinek mi a hosszú,nagy,ez rendben van."
    Ha, elérsz egy határt, akkor már minden milliméter számít. :K
    Nagyon tetszenek a Sony telefonok, mert egy kihalófélben lévő, de számomra nagyon tetszetős design-t képviselnek. Viszont ez a 21:9 nálam agyoncsapja az egészet.
    Persze, lehet eljön az a pillanat, amikor a melyik ujjamba harapjak kérdés feltevése után azt fogom mondani, hogy ok, legyen inkább 21:9, mint hülye lekerekített képernyő és/vagy glory-hole.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák